Наші олімпійці


ІННА НІКІТІНА    
Майстер спорту України міжнародного класу з плавання, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат, юніорок та молоді, чемпіонка України 2000 року, чемпіонка та рекордсменка Європи 1997 року серед молоді в Шотландії, учасниця ХХVII літніх Олімпійських  ігор 2000 року в Сіднеї (плавання, 200м брас). 

Тренер – ЗТУ Желтяков В.А.

 

 ДЕНИС  СИЗОНЕНКО
 Майстер спорту України міжнародного класу з плавання, член збірної команди України, неодноразовий  переможець Кубків України, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Всесвітньої Універсіади 2005 року, багаторазовий учасник чемпіонатів світу, виборов 11 місце на дистанції 100м вільним стилем на ХХVIIІ Олімпійських іграх 2004 року в Афінах.
Тренер – ЗТУ Вашека В.І.

 ВОЛОДИМИР ДЮДЯ

 Заслужений майстер спорту України з велоспорту, член збірної команди України, переможець Кубку Європи 2008 року, восьмиразовий чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату світу 2006 року в Сіднеї, чемпіон світу 2009 року в Польщі, неодноразовий переможець міжнародних гонок категорії «А», посів 6 місце у командній гонці переслідування та 7 в індивідуальній на ХХVIII літніх Олімпійських іграх 2004 року в Афінах, виборов 5 місце  в індивідуальній гонці  переслідування на ХХІХ Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні, лауреат молодіжної премії Кабінету міністрів        
України.   Тренер – ЗТУ Чмирук Д.А.

КАТЕРИНА ГРИГОРЕНКО

Майстер Спорту України Міжнародного класу з лижних перегонів, член національної збірної команди України, багаторазова чемпіонка України, виборола 5 місце на Всесвітній Універсіаді 2004р., 4 місце на чемпіонаті світу серед юніорів 2005р. У м. Рованіємі (Фінляндія), 8 місце на XX зимових Олімпійських іграх 2010р. у Турині, учасниця XXI Зимових Олімпійських ігор 2010р. у Ванкувері, виборола три срібних та дві бронзові медалі на Всесвітній Зимовій Універсіаді 2011р. у м. Ерзурум (Туреччина),
дворазова переможниця Всесвітньої студентської  універсіади   2013р. у м. Трентіно (Італія ), учасниця  ХХІІ Зимових Олімпійських ігор 2014р.  у м. Сочі (Росія).


Тренер – Фастовець М.М.

ІГОР  ЛЯЩЕНКО

Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України, багаторазовий чемпіон України серед юнаків та юніорів, рекордсмен України на дистанції 10 000м зі спортивної ходьби серед юнаків у приміщенні та на стадіоні, виборов 7 місце на Кубку Європи 2009 року серед юніорів у Франції, бронзовий призер чемпіонату світу 2009 року серед юнаків в Італії, переможець Європейського Олімпійського фестивалю у Москві, чемпіон І Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі.   Тренер –  ЗТУ Кудлацька С.Б.

АЛІНА  ГАЛЬЧЕНКО 

Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України, багаторазова чемпіонка України серед дівчат та юніорок, срібна призерка Європейського Олімпійського фестивалю у Москві, виборола 6 місце на І Юнацьких Олімпійських іграх 2010 року в Сінгапурі.      

Тренер – ЗТУ Кудлацька С.Б.

 

АНДРІЙ КОВБАСА
 
Майстер спорту України з плавання, рекордсмен України на дистанціях 100м та 50м на спині серед юнаків, багаторазовий чемпіон України, володар Кубка України 2009 року, посів 4 місце на юніорському чемпіонаті Європи 2009 року в Чехії, срібний призер Всесвітньої Гімназіади 2009 року в Катарі, учасник першості світу 2009 року в Італії, виборов 5 місце на дистанції 50м на спині та 7 місце на дистанції 100м на спині на І Юнацьких Олімпійських іграх 2010 року в Сінгапурі.
Тренер –  Соловйов О.Ю.